دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار کولت ماز - Colette Maze

کولت ماز

Colette Maze

(2004-)

کولت ماز Colette Maze (به انگلیسی کولت میز) نوازنده پیانوی فرانسوی است. او متولد سال ۱۹۱۴ و فعالیت در دنیای موسیقی را از سن ۹۰ سالگی و سال ۲۰۰۴ آغاز کرده است. او یادگیری موسیقی را در ابتدا در خانه و در ادامه در مدرسه موسیقی پاریس دنبال کرد و در این مدرسه شاگرد اساتید بزرگی نظیر نادیا بولانژه Nadia Boulanger و آلفرد کورتو Alfred Cortot بود. مسائل عمومی خانوادگی که وصف حال بسیاری از مردم در دنیا است، مانع این شد که او بتواند به عنوان نوازنده حرفه‌ای فعالیت کند و به همین علت به آموزش موسیقی روی آورد و تا سال ۲۰۰۴ به همین امر اشتغال داشت. در این سال او، همه این مسائل را پشت سر گذاشت و اولین آلبومش را منتشر کرد و بدل به یکی از پیرترین فعالان زنده دنیای موسیقی و از کهن‌سال‌ترین افرادی که آلبوم استودیویی منتشر می‌کنند، شد. او یک الگوی زنده برای همه علاقه‌مندان موسیقی و فراتر از این هنر است که مفهوم محدودیت سنی را به چالش کشید. کولت ماز تا به امروز ۶ آلبوم استودیویی منتشر کرده است که آخرین آن‌ها، در سال ۲۰۲۱ و در سن ۱۰۷ سالگی منتشر شد. عموم آثار این پیانیست تحسین‌برانگیز با بازخورد بسیار خوبی مواجه شده‌اند و این بازخورد صرفا به خاطر شرایط سنی او نبوده است.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۱۲/۰۲
سبک ها : کلاسیک -
2018
آلبوم موسیقی کلاسیک ۱۰۴ سال پیانو 104 Ans de Piano اثری از کولت ماز Colette Maze آهنگساز کهنسال و توانای فرانسوی است. او این آلبوم را در ۱۰۴ سالگی منتشر کرد. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2018
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 13
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :