دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار دیپ لیمبیک سیستم - Deep Limbic System

دیپ لیمبیک سیستم

Deep Limbic System

(2014-)

دیپ لیمبیک سیستم Deep Limbic System یک گروه راک مکزیکی است. نام گروه به‌معنی عمق دستگاه کناره‌ای یا لیمبیک، که ناحیه‌ای از مغز است که زیر لوب گیجگاهی قرار دارد و در فعالیت‌های نباتی انسان، خواب، تشکیل خاطرات و هر رخدادی که سبب به‌وجود آمدن گره یا عاطفه در مغز می‌شود و همچنین بروز هیجان نقش دارد. اعضای این گروه  پنج نفره که خود را یک گروه پراگرسیو راک مدرن می‌دانند را سرخیو سونگا Sergio Sunga (خواننده اصلی و گیتار)، افرایین فرایره Efraín Fraire (گیتار)، کارلوس بارسناس Carlos Barcenas (کیبورد)، آنخل دنیل Angel Daniel (بیس) و خوزه آرمنگول José Armengol (درام و پرکاشن) تشکیل می‌دهد. Deep Limbic System فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده است و تا به امروز یک آلبوم و یک ای‌پی منتشر کرده است.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
سبک ها : راک - پراگرسیو راک -
2016
آلبوم پراگرسیو راک رویان The Embryo اثری از گروه مکزیکی دیپ لیمبیک سیستم Deep Limbic System است. نام گروه به بخشی از مغز اشاره دارد که مسئول ثبت خاطرات و عواطف و هیجان است... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2016
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 7
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :