دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار دنیس یانگ - Denise Young

دنیس یانگ

Denise Young

دنیس یانگ Denise Young آهنگساز و نوازنده پیانوی آمریکایی است که رشد و درخشش او در زمینه موسیقی، روندی طبیعی داشت. او فرزند پدری موسیقی‌دان، پیانیست و ترانه‌سرا بود و نواختن پیانو را به‌صورت خودآموز تحت نظارت مادرش یاد گرفت. مادرش نقش به‌سزایی در علاقه‌مند شدن او به موسیقی داشت و الهام‌بخش اصلی او در یادگیری موسیقی بود. او با این زمینه موسیقی، به‌عنوان یک هنرمند و نوازنده و درمانگر موسیقی، با آثار متفاوت خود، تاثیری بگذارد که الهام‌بخش و تسلی آور باشد. او از آهنگسازان کلاسیکی چون، موتزارت، شوپن و بتهوون و همچنین آهنگسازان معاصری چون هانس زیمر، راشل پورتمن، جان ویلیامز و مایکل نایمن الهام گرفته است. توصیف دنیس یانگ از موسیقی: «موسیقی صحبت می‌کند، موسیقی احساس می‌کند، موسیقی به اوج می‌برد، موسیقی درمان می‌کند و موسیقی در درون ما زنده است.»
به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴
2018
آلبوم موسیقی جاز سوپرانو Soprano اثری از آهنگساز و پیانیست تحسین‌شده آمریکایی دنیس یانگ Denise Young است. آلبوم سوپرانو یکی جذاب‌ترین آلبوم‌های این هنرمند از ابتدا تا به... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2018
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :