دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار دایری آو دریمز - Diary of Dreams

دایری آو دریمز

Diary of Dreams

(1989-)

دایری آو دریمز یا سلسله رویاها Diary of Dreams یک پروژه/گروه آلمانی است که کار خود را از سال ۱۹۸۹ آغاز کرده است. این گروه پیشرو توسط آهنگساز، نوازنده و خواننده آلمانی، آدریان هیتز Adrian Hates تاسیس شد و از آن روز تا به امروز عموم آلبوم‌های این گروه توسط شخص او و با کمک حداقلی دیگران تهیه شده است. به ندرت پیش آمده است که او در آثارش از یک گروه کامل کمک بگیرد و تنها برای اجرای زنده با گروه همراه شده است. آدریان هیتز دانش‌آموخته موسیقی کلاسیک است و ساز تخصصی او گیتار است؛ اما موسیقی که ارائه می‌دهد، ورای آموخته‌های او است. موسیقی این گروه در رده الکترو راک (الکترونیک راک) و سینت پاپ رده‌بندی می‌شود و فضای تیره، تاریک و وهم‌آلود بخش اصلی فضای آثار این گروه را تشکیل می‌دهد. این پروژه با موسیقی پیشرو و خلاقانه یکی از نام‌های شاخص موسیقی آلمان در دنیای موسیقی است. تاکنون ۱۲ آلبوم استودیویی و ۲ ای‌پی تحت عنوان پروژه Diary of Dreams منتشر شده است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
2023
آلبوم سینت پاپ ملانکولین Melancholin اثری پویا و تاثیرگذار از گروه دایری آو دریمز Diary of Dreams است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2023
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
دانلود آلبوم
2014
آلبوم الکترونیک راک مرثیه‌ای در تاریکی Elegies in Darkness اثری از پروژه مشهور آلمانی، دایری آف دریمز Diary of Dreams است. این پروژه باسابقه متعلق به آدریان هیتز Adrian Hates... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2014
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 15
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :