دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار ادیتورز - Editors

ادیتورز

Editors

(2002-)

ادیتورز Editors یک گروه راک انگلیسی است که کار خود را از سال ۲۰۰۲ و شهر بیرمنگام آغاز کرده است. این گروه پیش از این نام‌های مختلفی را بر خود داشته است. پایلوت Pilot، افتخار The Pride و اسنوفیلد Snowfield نام‌هایی بوده‌اند که این گروه پیش از این داشته است. اعضای این گروه را در حال حاضر تام اسمیت Tom Smith (نوازنده گیتار، پیانو و خواننده اصلی)، راسل لیچ Russell Leetch (نوازنده گیتار بیس، سینتی‌سایزر و هم‌خوان)، اد لی Ed Lay (نوازنده درامز، پرکاشن و هم‌خوان)، جاستین لاکی Justin Lockey (گیتاریست اصلی) و الیوت ویلیامز Elliott Williams (نوازنده کیبورد، سینتی‌سایزر، گیتار و هم‌خوان) تشکیل می‌دهند. تام اسمیت و راسل لیچ تنها دو عضو ثابت گروه هستند که از روزهای اولیه فعالیت در این گروه حضور دارند.

ادیتورز یکی از گروه‌های موفق موسیقی در قرن بیست‌ویکم است که آثارش تا به امروز میلیون‌ها نسخه فروش داشته است و موفق به کسب ۲ جایزه پلاتینیوم، ۶ جایزه توتال شده‌اند. گروه Editors از حیث فضای موسیقی با گروه‌های ایندی راکی چون جوی دیویژن Joy Division، یوتو U2، اکو و بانیمن Echo & the Bunnymen، اینترپل Interpol و آفتاب‌پرست‌ها The Chameleons مقایسه می‌شود. این گروه تاکنون ۶ آلبوم استودیویی منتشر کرده است و یک بار نیز موفق به کسب جایزه مرکوری شده است.

 

نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
play
pause
more
download
loading list
target
این‌جا محل معرفی شما است !
تبلیغات
این‌جا محل معرفی شما است !
تبلیغات
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :