دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار ادیتورز - Editors

ادیتورز (2002-)

Editors

ادیتورز Editors یک گروه راک انگلیسی است که کار خود را از سال ۲۰۰۲ و شهر بیرمنگام آغاز کرده است. این گروه پیش از این نام‌های مختلفی را بر خود داشته است. پایلوت Pilot، افتخار The Pride و اسنوفیلد Snowfield نام‌هایی بوده‌اند که این گروه پیش از این داشته است. اعضای این گروه را در حال حاضر تام اسمیت Tom Smith (نوازنده گیتار، پیانو و خواننده اصلی)، راسل لیچ Russell Leetch (نوازنده گیتار بیس، سینتی‌سایزر و هم‌خوان)، اد لی Ed Lay (نوازنده درامز، پرکاشن و هم‌خوان)، جاستین لاکی Justin Lockey (گیتاریست اصلی) و الیوت ویلیامز Elliott Williams (نوازنده کیبورد، سینتی‌سایزر، گیتار و هم‌خوان) تشکیل می‌دهند. تام اسمیت و راسل لیچ تنها دو عضو ثابت گروه هستند که از روزهای اولیه فعالیت در این گروه حضور دارند.

ادیتورز یکی از گروه‌های موفق موسیقی در قرن بیست‌ویکم است که آثارش تا به امروز میلیون‌ها نسخه فروش داشته است و موفق به کسب ۲ جایزه پلاتینیوم، ۶ جایزه توتال شده‌اند. گروه Editors از حیث فضای موسیقی با گروه‌های ایندی راکی چون جوی دیویژن Joy Division، یوتو U2، اکو و بانیمن Echo & the Bunnymen، اینترپل Interpol و آفتاب‌پرست‌ها The Chameleons مقایسه می‌شود. این گروه تاکنون ۶ آلبوم استودیویی منتشر کرده است و یک بار نیز موفق به کسب جایزه مرکوری شده است.

 

به روز رسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
سبک ها : ایندی راک - راک -
2022
آلبوم آلترناتیو راک ای‌بی‌ام EBM اثری از گروه ادیتورز Editors است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2022
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
دانلود آلبوم
2013
آلبوم ایندی راک بار عشق تو The Weight of Your Love اثری از گروه مطرح ادیتورز Editors است. ادیتورز یکی از مطرح‌ترین گروه‌های سبک ایندی راک قرن بیست و یکم است که در طول نزدیک... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2013
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 18
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند