دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار استاس تونه - Estas Tonne

استاس تونه

Estas Tonne

(2002-)
استاس تونه Estas Tonne (استانیسلاو تونه Stanislav Tonne به اکراینی Естас Тонне) آهنگساز و نوازنده گیتار تحسین‌شده اکراینی است. او در سال ۱۹۵۷ در شهر زاپوریژیا در شامل اکراین به دنیا آمد. این هنرمند یادگیری موسیقی را از سن ۸ سالگی آغاز کرد و در یک مدرسه موسیقی محلی آغاز کرد.
 

دانلود آهنگ های استاس تونه و بیوگرافی

او فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۰۲ آغاز کرد و در این دوران با همکاری با نوازنده ویولن، مایکل شولمن Michael Shulman به همکاری پرداخت. پس از آن او فعالیت خود را به عنوان یک هنرمند خیابانی آغاز کرد و این آغاز سفر موسیقایی او بود. او در سفرهای متعددش به کشورهای مختلف به اجرای موسیقی پرداخت و به صورت فردی یا گروه در همکاری با دیگر هنرمندان شروع به اجرای موسیقی کرد.
استاس تونه در کشورهای مختلفی فعالیت موسیقی خود را دنبال کرده است و به واسطه ساختار زندگی‌اش بیشتر از یک سال در یک کشور باقی نمی‌ماند و مکان زندگی‌اش را پس از مدتی تغییر می‌دهد. او خود را یک شهروند جهان می‌داند. او سابقه اجرای موسیقی در کنسرت‌ها، خیابان‌ها، برنامه‌های یوگا، برنامه‌های هنری و فستیوال‌های مختلفی در سرتاسر دنیا به اجرای موسیقی پرداخته است و علاقه‌مندان زیادی دارد.
این نوازنده گیتار کلاسیک اسپانیایی به واسطه ساختار چندوجهی موسیقایی که در آثارش گستره‌ای از سبک‌ها و حالات موسیقی را در کنار المان‌هایی از موسیقی ملل مختلف دارد، آهنگ و موزیکی به مخاطب ارائه می‌دهد که در عین داشتن بار تکنیکی، از حیث فرهنگی نیز با مخاطب وارد تعامل می‌شود. آثار او در سبک‌هایی از جمله موسیقی کلاسیک، موسیقی فولک و نئوفولک و ملل و فلامنکو منتشر شده است.
 
آهنگ های استاس تونه

ظرافت موسیقی استاس تونه

استاس تونه که در کنار گیتار توانایی نواختن فلوت را نیز دارد، خود را یکی خواننده و ترانه‌سرای اسلاو در اروپای شرقی و به اصطلاح تروبادور (Troubadour) مدرن می‌داند. تروبادور اصطلاحی متعلق به قرن دوازدهم تا چهاردهم است که به آهنگساز و نوازنده آثاری با اشعار زبان اکسیتان قدیمی گفته می‌شود که مفاهمین آن بیشتر در مورد انسانیت و عشق بوده است.
موسیقی استاس تونه که از او می‌توان به عنوان یک استاد گیتاریست یاد کرد، بر بستر موسیقی فلامنکو و ساختار همه‌گیری و دلنشین آن استوار است. موسیقی فلامنکو، موسیقی مردم معمولی لاتین است و به همین سبب این موسیقی از محبوبیت زیادی در میان مردم عادی برخوردار است و به همین سبب گستره تاثیر آن از فرهنگ لاتین فراتر رفته است و شنوندگان در سرتاسر دنیا دارد. استاس تونه نیز در آثار خود فرهنگ جیپسی و فلامنکو و فرهنگ دیگر ملل را در هم آمیخته است.
موسیقی استاس تونه بازبتای از ساختار موسیقی کلاسیک، فلامنکو و فولک و شرقی و غربی و ملل مختلف را در خود دارد. ترکیب این سبک‌ها با هم در کنار فضای جیپسی موسیقی او که از فرهنگ عامه مردم تاثیر می‌گیرد، عمیقا دلنشین است. موسیقی او گستره سبک‌ها را در می‌نوردد و بدل به یک پیام جهانی می‌شود که می‌توانند افراد زیادی از سرتاسر دنیا را به خود جذب کند. عموم آثار او آکوستیک است؛ اما موسیقی مدرن و الکترونیک نیز حضور قابل توجهی در آثار این هنرمند جهانی دارد.
 
همچنین ببینید : دانلود آهنگ های جانی کش

جذابیت موزیک استاس تونه

یکی از دلایل جذابیت آثار این هنرمند اکراینی در سرتاسر دنیا، همراهی او با فرهنگ‌های مختلف است. او در آثار خود از فرهنگ‌ها و زبان‌های مختلف بهره می‌گیرد و آن‌ها را از جمله خصیصه‌هایی از موسیقی منطقه غرب آسیا از جمله ایران را در آثارش بازتاب می‌دهد. او در طول این سال‌ها بیش از ۲۰۰۰ اجرای زنده داشته است که بسیاری از آن‌ها اجرای فردی بوده است و در چهار گوشه دنیا به اجرای موسیقی پرداخته است. موسیقی عرفانی او، هدفی جز لمس روح ندارد.
این نوازنده چیره‌دست در طول بیش از دو دهه فعالیت حرفه‌ای، حدود ۲۰ آلبوم مختلف منتشر کرده است که با استقبال خوبی در میان علاقه‌مندان موسیقی مواجه شده است. آثار استاس تونه، هرگز شنونده را شنیدن پشیمان نخواهند کرد.
 
 

آهنگ های استاس تونه

می‌توانید آهنگ های استاس تونه را از دنیای موسیقی دانلود کنید و یا آنلاین بشنوید.
نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
loading list
target
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :