دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار فدریکو آلبانیز - Federico Albanese

فدریکو آلبانیز

Federico Albanese

(2007-)

فدریکو آلبانیز Federico Albanese آهنگساز جوان و مستعد ایتالیایی است. او معتقد است که استعداد او در موسیقی یک هدیه ازلی است که باعث شد بتواند به جست‌وجو در دنیای بزرگ عناصر موسیقی بپردازد. آلبانیز در سال ۱۹۸۲ در میلان متولد شد و از کودکی به موسیقی گرایش پیدا کرد. او موسیقی را با پیانو و کلارینت آغاز کرد و در ابتدای دوران حرفه‌ای به موسیقی راک علاقه‌مند شد. پس از گشت‌وگذاری که در میان سبک‌ها و گروه‌های مختلف داشت، به‌مدت ۵ سال در پشت‌صحنه فیلم‌ها به فعالیت پرداخت؛ امری که باعث شد او درک کاملی از برقراری ارتباط میان صدا و تصویر به‌دست بیاورد و در سبک موسیقی او تاثیری شگرف گذاشت.

 

آلبانیز در سال ۲۰۰۷ با جسیکا اینائودی Jessica Einaudi (او فرزند آهنگساز مشهور ایتالیایی، لودویکو اینائودی Ludovico Einaudi است) آشنا شد و گروه کیمیای سفید La Blanche Alchimie را تاسیس کردند. از این‌جا بود که او عشق واقعی خود به پیانو را دوباره کشف کرد و پیانو به ساز اصلی او تبدیل شد. موسیقی این گروه ملانکولیک و تاثیرگذار است که فضای آکوستیک ملایم و آرام دارد و از موسیقی راک ملهم است. کیمیای سفید ۲ آلبوم منتشر کرد و علاقه‌مندان زیادی نیز پیدا کرد.

فدریکو آلبانیز از سال ۲۰۰۹ اقدام به همکاری با چند پروژه کرد و تحسین‌های بیشتری کسب کرد. او در این مدت علاوه بر همکاری با گروه‌های مختلف در ساخت موسیقی متن نیز فعال بود و در سال ۲۰۱۰ برای فیلم کوتاه Pick up موسیقی متن ساخت و در سال ۲۰۱۲ برای فیلم اسپانیایی سایه‌هایی در دوردست Shadows in the Distance آهنگسازی کرد.

 

در نهایت در سال ۲۰۱۴ او اولین آلبوم فردی خود با نام خانه قایقی و ماه The Houseboat and the Moon منتشر کرد که ستایش‌های بسیاری را روانه آلبانیز کرد و شهرت دوچندانی برای او به‌دست آورد. عده‌ای این آلبوم را طلای خالص و یکی از برترین آثار کلاسیک مدرن چند سال گذشته خواندند. در سال ۲۰۱۶ او دومین آلبوم خود با عنوان ساعت گرگ و میش The Blue Hour را منتشر کرد. سومین آلبوم او در سال ۲۰۱۸ و با عنوان به عمیق‌ترین نقطه دریا By the Deep Sea منتشر شد.

 

فدریکو آلبانیز یکی از نامدارترین آهنگسازان معاصر کلاسیک مدرن و نئوکلاسیک است. فردی که گام در جای پای هنرمندان شهیر ایتالیایی چون لودویگو اینائودی گذاشته است. موسیقی او به‌شدت ملانکولیک، عمیق و تاثیرگذار است که از تنظیم فوق‌العاده‌ای که توسط خود او انجام می‌شود، بهره می‌برد. حاصل این توانایی شگرف او در ساخت موسیقی تاثیرگذار، خلق آثاری سینمایی و آزاد است که موسیقی کلاسیک، پاپ و سایکدلیک را ترکیب می‌کند و آثاری لذت‌بخش و شنیدنی خلق می‌کند که به عمق ذهن همه مردم جهان نفوذ می‌کند.

 

نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
loading list
target
این‌جا محل معرفی شما است !
تبلیغات
این‌جا محل معرفی شما است !
تبلیغات
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :