دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار فارنر - Foreigner

فارنر

Foreigner

(1976-)

فارنر Foreigner یک گروه راک بریتانیایی-آمریکایی است که کار خود را از سال ۱۹۷۶ و از دو شهر لندن و نیو یورک آغاز کرده است. میک جونز Mick Jones (نوازنده گیتار ریتم، لید گیتار، کیبورد و هم‌خوان و خواننده اصلی) تنها عضو ثابت این گروه در طول بیش از چهار دهه فعالیت مستمر است. دیگر اعضای این گروه را در حال حاضر تام گیمبل Thom Gimbel (نوازنده گیتار ریتم، کیبورد، ساکسیفون، فلوت و هم‌خوان)، جف پیلسون Jeff Pilson (نوازنده گیتار بیس و هم‌خوان)، کلی هانسن Kelly Hansen (نوازنده خواننده اصلی و پرکاشن)، مایکل بلوشتاین Michael Bluestein (نوازنده کیبورد و هم‌خوان)، بروس واتسونBruce Watson  (نوازنده گیتار ریتم و لید گیتار و هم‌خوان) و کریس فرازیر Chris Frazier (نوازنده درامز و پرکاشن) تشکیل می‌دهند. Foreigner یکی از پرفروش‌ترین گروه‌های تاریخ موسیقی است که بیش از ۸۰ میلیون نسخه از آثار آن‌ها در سرتاسر دنیا به فروش رسیده است و بسیاری از ساخته‌های آن‌ها را می‌توان در مجموعه آثار درخشان ۴ دهه اخیر پیدا کرد. گروه در طول بیش از چهل سال فعالیت، ۹ آلبوم استودیویی منتشر کرده است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
سبک ها : پاپ راک - راک -
1981-1999
آلبوم پاپ راک 4 اثری از گروه محبوب فارنر Foreigner است. این گروه یکی از نام‌های مطرح موسیقی در سال‌های یک چهارم پایانی قرن بیستم است و آثار آن‌ها از محبوبیت زیادی در سرتاسر... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 1981-1999
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :