دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار گلرآکور - GlerAkur

گلرآکور

GlerAkur

(2016-)

گلرآکور GlerAkur (به معنای پهنه شیشه‌ای) یک پروژه موسیقی فردی متعلق به الوار گیر سایوارسون ‏Elvar Geir Sævarsson آهنگساز، نوازنده و طراح صدای ایسلندی است که از سال ۲۰۱۶ شروع به کار کرده است. او در ابتدا بیت‌هایی را به صورت فردی و برای خودش ضبط می‌کرد؛ تا این‌که دوستش او را به یک رادیوی ایسلندی معرفی کرد و پس از آن او، توانایی خود را به صورتی عمومی‌تر به نمایش گذارد. موسیقی این پروژه ترکیبی از المان‌های موسقی پست راک، درون و امبینت است و در آن گریزهایی نیز به دیگر سبک‌ها دیده می‌شود. تا به امروز یک آلبوم با نام کوه‌ها اکنون زیبا هستند The Mountains Are Beautiful Now تحت عنوان پروژه GlerAkur منتشر شده است. این پروژه با همین یک آلبوم تحسین‌های زیادی کسب کرده است و ستایش‌های زیادی روانه آن شده است و آثارش با آثار بزرگان موسیقی دنیا مقایسه شده است. الوار گیر سایوارسون در اجراهای زنده با هنرمندان دیگر نیز همکاری می‌کند.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۱۲/۰۹
سبک ها : پست راک - راک -
2017
آلبوم پست راک کوه‌ها اکنون زیبا هستند The Mountains Are Beautiful Now اثری درخشان و تحسین‌برانگیز از پروژه موسیقی گلرآکور GlerAkur است. این آلبوم اولین و تنها آلبوم این گروه... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2017
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 5
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :