دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار جولیا ولف - Julia Wolfe

جولیا ولف

Julia Wolfe

(1985-)

جولیا ولف Julia Wolfe آهنگساز و استاد موسیقی آمریکایی است. او متولد سال ۱۹۵۸ است و از سال ۱۹۸۵ وارد دنیای موسیقی شده است. این هنرمند یادگیری پیانو را از دوران نوجوانی و پس از حضور در کلاس موسیقی دانشگاه میشلگان آغاز کرد. او در همین دوران شروع به آهنگسازی کرد اما آشنایی او با مایکل گوردون Michael Gordon و دیوید لنگ David Lang نقطه مهمی در کارنامه او است. او در ادامه با مایکل گوردون ازدواج کرد و همکاری سه نفره آن‌ها منجر به شکل‌گیری یک سازمان با نام Bang on a Can در زمینه موسیقی کلاسیک معاصر شد. موسیقی جولیا ولف که استاد دانشگاه موسیقی دانشگاه نیویورک نیز هست، ترکیبی از موسیقی خشن راک با آرامش موسیقی مینیمال است. این هنرمند تا به امروز موفق به کسب جوایز معتبری شده است که جایزه پولیتزر موسیقی سال ۲۰۱۵ و همچنین جایزه هرب آلپرت در همین سال بخشی از آن‌ها است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۲۲
2015
آلبوم کلاسیک معاصر جولیا ولف: میدان‌های آنتراسیت Julia Wolfe: Anthracite Fields، اثری که تحسین‌های بسیار زیادی برای جولیا ولف به همراه داشت و او به واسطه این آلبوم موفق به... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2015
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 5
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :