دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار لوئیس تاملینسون - Louis Tomlinson

لوئیس تاملینسون

Louis Tomlinson

(2010-)

لوئیس تاملینسون Louis Tomlinson (با نام کامل Louis William Tomlinson) خواننده و ترانه‌سرای پرطرفدار انگلیسی است. او متولد سال ۱۹۹۱ است و از سال ۲۰۱۰ به عرصه موسیقی گام نهاد. عمده شهرت او به عضویت در گروه محبوب وان دایرکشن One Direction باز می‌گردد که به همراه این گروه به موفقیت‌های زیادی رسیده است و مخاطبان بسیاری را نیز به خود جذب کرده است. لوئیس تاملینسون همراه با وان دایرکشن ۵ آلبوم استودیویی منتشر کرده است و موفق به بردن بیش از ۲۰۰ جایزه شده است. از سال ۲۰۱۶ فعالیت گروه وان دایرکشن متوقف شده است و هر کدام از اعضای آن فعالیت مستقل خود را دنبال می‌کنند. در سال ۲۰۲۰ تاملینسون اولین آلبوم فردی خود با نام دیوارها Walls را به بازار عرضه کرد. او جدا از صنعت موسیقی در عرصه تلویزیون نیز فعالیت‌های زیادی دارد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
2022
آلبوم پاپ راک ایمان به آینده Faith in the Future اثری پراحساس از لوئیس تاملینسون Louis Tomlinson است. - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2022
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
دانلود آلبوم
2020
آلبوم ایندی پاپ دیوارها Walls اثری از خواننده و ترانه‌سرای مطرح، لوئیس تاملینسون Louis Tomlinson است. او یکی از اعضای اصلی گروه پرطرفدار وان دایرکشن One Direction است که... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2020
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :