دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار ماریلیون - Marillion

ماریلیون

Marillion

(1979-)

ماریلیون Marillion گروه پراگرسیو راک با سابقه انگلیسی است. این گروه کار خود را از سال ۱۹۷۹ به‌عنوان پیشتازان سبک پانک راک، پست پانک و پراگرسیو راک کلاسیک آغاز کرد؛ و امروزه به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین گروه‌های نئو-پراگرسیو راک معاصر شناخته می‌شود. عمده شهرت این گروه به دهه ۸۰ میلادی و آثار درخشانی چون کلاچینگ ات استراوز Clutching at Straws باز می‌گردد.

اعضای Marillion در طول تاریخ تغییرات زیادی نداشته است و  از سال‌های پایانی دهه ۸۰ میلادی تقریبا هیچ تغییری نداشته است. اعضای این گروه را در حال حاضر استیو راتری Steve Rothery (گیتار الکتریک و آکوستیک)، مارک کلی Mark Kelly (کیبورد و سمپلینگ)، پیت ترویواز Pete Trewavas (گیتار بیس و هم‌خوان)، ییان موزلی Ian Mosley (درامز و پرکاشن) و استیو هوگارت Steve Hogarth (خواننده) تشکیل می‌دهند.

گروه ماریلیون تا به امروز ۱۸ آلبوم استودیویی منتشر کرده است و چندین بار نیز به رده‌های بالای جدول فروش کشورهای مختلف راه یافته‌اند. در طول ۴۰ سال فعالیت مستمر، بیش از ۱۵ میلیون نسخه از آثار این گروه به فروش رسیده است.

 

نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
loading list
target
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :