دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار موزس بوید - Moses Boyd

موزس بوید

Moses Boyd

(2014-)

موزس بوید Moses Boyd آهنگساز، نوازنده درامز، رهبر گروه و تهیه‌کننده موسیقی بریتانیایی است. این هنرمند متولد سال ۱۹۹۱ است و از سال ۲۰۱۴ وارد عرصه موسیقی شده است. او تا پیش از سال ۲۰۲۰ به عنوان نوازنده و آهنگساز با دیگر گروه‌ها همکاری داشت. از جمله این گروه‌ها می‌توان به بینکر و موزس Binker & Moses (در همراهی با نوازنده ساکسیفون، بینکر گلدینگ Binker Golding) و Moses Boyd Exodus اشاره کرد. او در همراهی با گروه Binker & Moses جوایز و عناوین معتبری نیز کسب کرد. موزس بوید در سال ۲۰۲۰ با انتشار اولین آلبوم، ماده تاریک Dark Matter فعالیت انفرادی خود در دنیای موسیقی را آغاز کرد. این هنرمند توانمند در آثار خود بهره زیادی از موسیقی الکترونیک می‌برد و به عنوان یک آهنگساز الکترونیک نیز شناخته می‌شود.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
سبک ها : جز معاصر - بی کلام - جز -
2020
آلبوم جاز معاصر ماده تاریک Dark Matter اثری از آهنگساز و نوازنده تحسین‌شده، موزس بوید Moses Boyd است. این هنرمند جوان چند سال است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد و تحسین‌های... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2020
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :