دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار مامفورد اند سانز - Mumford & Sons

مامفورد اند سانز

Mumford & Sons

(2007-)

مامفورد و پسران Mumford & Sons یک گروه فولک راک و آلترناتیو راک چهار نفره اهل بریتانیا است که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۷ آغاز کرده است. این گروه تا به امروز ۴ آلبوم منتشر کرده است.

آلبوم اول این گروه با نام آه بیشتر نه Sigh No More در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و به رده دوم جدول فروش بریتانیا و آمریکا راه یافت. آلبوم دوم و سوم این گروه، بابل Babel و ذهن وحشی‌تر Wilder Mind توانست صدرنشین جداول فروش بریتانیا و آمریکا بشود و رکورد سریع‌ترین فروش دهه را در زمان خودش بشکند.

گروه مامفورد و پسران تاکنون موفق به کسب جوایز متعددی شده است. آلبوم Sigh No More موفق به کسب جایزه بریت Brit برای بهترین آلبوم سال و همچنین نامزد ۶ جایزه گرمی و همچنین جایزه مرکوری  شد. این گروه در سال ۲۰۱۱ به‌همراه باب دیلان Bob Dylan در جشن جایزه گرمی به اجرای موسیقی پرداخت. آلبوم بابل در ۸ رشته نامزد دریافت جایزه گرمی شد و سرانجام موفق به کسب جایزه بهترین آلبوم سال شد. این گروه در سال ۲۰۱۳ موفق به دریافت جایزه بریت Brit به‌عنوان بهترین گروه سال شد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
2018
آلبوم آلترناتیو راک دلتا Delta چهارمین آلبوم گروه بریتانیایی مطرح مامفورد و پسران یا مامفورد اند سانز Mumford & Sons است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2018
کیفیت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 14
دانلود آلبوم
2009
آلبوم موسیقی فولک آه بیشتر نه Sigh No More اولین آلبوم و اثری درخشان از گروه مطرح انگلیسی مامفورد و پسران Mumford & Sons است. نام آلبوم از نمایش‌نامه هیاهوی بسیار برای هیچ... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2009
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :