دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار نیو اردر  - New Order

نیو اردر

New Order

(1980-)

نیو اردر New Order یک گروه راک انگلیسی است که از سال ۱۹۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد. اعضای اولیه این گروه را اعضای سابق گروه مشهور جوی دیویژن Joy Division تشکیل می‌دهند. برنارد سامنر Bernard Sumner (گیتار و خواننده)، پیتر هوک Peter Hook (بیس)، استیفن موریس Stephen Morris (درام) اعضای موسس گروه هستند و گیلیان گیلبرت Gillian Gilbert (کیبورد)، پل کانینگهام Phil Cunningham (گیتار)‌ و تام چپمن Tom Chapman (بیس) نیز در ادامه به این گروه اضافه شدند. موسیقی نیو اردر سبک‌های پست پانک و الکترونیک را در فضایی ریتمیک هم آمیخت و تبدیل به یکی از مطرح‌ترین گروه‌های دهه ۸۰ میلادی شد. میراث جوی دیویژن در آثار ابتدای گروه کاملا مشخص بود اما با گذر زمان و افزوده شدن المان‌های موسیقی سال‌های پایانی قرن بیست‌ویکم، فضای موسیقی این گروه منچستری نیز هویتی جداگانه یافت. New Order تا به امروز ۲ بار فعالیت خود را متوقف کرده و دوباره از سر گرفته است. در طول مدت نزدیک به ۴۰ سال فعالیت در دنیای موسیقی، ۱۰ آلبوم منتشر کرده است و به جوایز پرشماری دست یافته است.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
1985-2022
آلبوم سینث پاپ لو-لایف Low-Life یکی از آثار ماندگار گروه انگلیسی نیو اردر New Order است. نیو اردر یکی از مطرح‌ترین گروه‌ّهای دهه ۸۰ میلادی است که با تلفیق المان‌های موسیقی... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 1985-2022
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 22
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :