دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار او برادر - O'Brother

او برادر

O'Brother

(2006-)

ای برادر (او برادر) O'Brother یک گروه راک آمریکایی است که کار خود را از سال ۲۰۰۶ آغاز کرده است. اعضای این گروه در طول دوران فعالیت آن‌ها تغییراتی داشته است و اعضای آن‌ها را در حال حاضر تانر مریت Tanner Merritt (خواننده اصلی و گیتاریست)، آنتون دنگ Anton Dang (بیسیست)، جردن مک‌گین Jordan McGhin (گیتاریست)، مایکل مارتنز Michael Martens (درامر) و جانی دنگ Johnny Dang (گیتاریست) تشکیل می‌دهند. این گروه تا به امروز ۴ آلبوم استودیویی و ۳ ای‌پی منتشر کرده است. گروه O'Brother در سبک‌های زیادی، شامل آلترناتیو راک Alternative Rock، ایندی راک Indie Rock، پست راک Post-Rock و اکسپریمنتال راک Experimental Rock آثار خود را منتشر کرده است و به همین سبب او برادر علاقه‌مندان زیادی از سبک‌های مختلف دارد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
2020
آلبوم پراگرسیو راک تو و من You and I اثری از گروه او برادر O'Brother است. این گروه از سال ۲۰۰۶ تا به امروز با ساخت آثاری متنوع در سبک‌های مختلف و فضاسازی منحصر به فرد، توانسته... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2020
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :