دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار ارا - ORA

ارا

ORA

ارا ORA یا ORA Singers یک گروه معظم کر انگلیسی، متشکل از تعداد زیادی از خوانندگان است که در دوران طولانی فعالیتشان در ارا، موسیقی قرن‌های گذشته را عرضه می‌کنند. ORA متشکل از ۱۰۰ خواننده تحت رهبری سوزی دیگبی Suzi Digby است که در طول مدت ۱۰ سال با این گروه همکاری داشته‌اند و تجمع این تعداد از استعداد باعث شده تا بتوان ارا را یکی از مطرح‌ترین گروه‌های موسیقی در قرن بیست‌ویکم دانست. این گروه یکی از برجسته‌ترین گروه‌های کر دنیای معاصر است که برخی از مشهورترین شاهکارهای موسیقی دوران رنسانس را در قالب موسیقی و اجراهای خود ارائه کرده است. این گروه در سال ۲۰۱۸ توانست عنوان برترین گروه موسیقی را از جشنواره Opus Klassik به‌دست بیاورد و با اجراهای خلاقانه، بی‌نقص، کامل و هیجان‌انگیز خود به‌عنوان نام خود را به‌عنوان یک ستاره پرفروغ در دنیای موسیقی مطرح کند.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
سبک ها : کلاسیک -
2018
آلبوم رمز و راز کریسمس The Mystery of Christmas اثری آرامش‌بخش از گروه موسیقی ارا ORA یا ORA Singers است. ارا یک گروه کر گسترده در انگلیس است که تعداد زیادی از هنرمندان با... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2018
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 19
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :