دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار پت شاپ بویز - Pet Shop Boys

پت شاپ بویز

Pet Shop Boys

(1981-)

پت شاپ بویز )پسران فروشگاه حیوانات خانگی( Pet Shop Boys یک گروه سینت پاپ انگلیسی است که کار خود را از سال ۱۹۸۱ آغاز کرده است. اعضای این گروه در طول نزدیک به ۴۰ سال فعالیت حرفه‌ای را نیل تنانت Neil Tennant (خواننده، نوازنده سینتی‌سایزر و گیتار) و کریس لو Chris Lowe (نوازنده کیبورد، سینتی‌سایزر و هم‌خوان) تشکیل می‌دهند. Pet Shop Boys یکی از موفق‌ترین گروه‌های تاریخ موسیقی است و بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آثار آن‌ها تا به امروز به فروش رسیده است. این گروه تا به امروز ۳ بار برنده جایزه بریت شده است و ۶ بار نیز نامزد دریافت جایزه گرمی شده است. از سال ۱۹۸۵ تا به امروز ۴۲ ساخته این گروه در میان ۳۰ تک‌آهنگ برتر بریتانیا جای گرفته است. از این گروه به عنوان یکی از نام‌های برجسته موج دوم تهاجم بریتانیایی یاد می‌شود. در سال ۲۰۱۶ مجله بیلبورد این گروه را به عنوان برترین گروه دنس در ۴۰ سال گذشته معرفی کرد و در سال ۲۰۱۷ این گروه دو نفره موفق به دریافت جایزه نبوغ NME شد. پت شاپ بویز تا به امروز ۱۴ آلبوم استودیویی منتشر کرده است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
2023
آلبوم سینت پاپ گمشده Lost اثری پراحساس از گروه پت شاپ بویز Pet Shop Boys است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2023
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 5
دانلود آلبوم
2020
آلبوم سینت پاپ هات اسپات Hotspot اثری از گروه مطرح و موفق پت شاپ بویز Pet Shop Boys است. این گروه یکی از برجسته‌ترین گروه‌های دو نفره چند دهه اخیر است که به موفقیت‌های چشم‌گیری... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2020
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 20
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :