دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار رافائل صادق - Raphael Saadiq

رافائل صادق

Raphael Saadiq

(1983-)

رافائل صادق Raphael Saadiq (با نام اولیه چارلز ری ویگینز Charles Ray Wiggins) خواننده، ترانه‌سرا، چندنواز و تهیه‌کننده آمریکایی است. او متولد سال ۱۹۶۶ است و از سن ۱۷ سالگی (۱۹۸۳) وارد دنیای موسیقی شده است. عمده شهرت او به همکاری با گروه تونی! تونی! تونه! Tony! Toni! Toné! به رهبری برادرش دواین ویگینز D'wayne Wiggins در دهه اواخر دهه ۸۰ و دهه ۹۰ میلادی باز می‌گردد. پس از انحلال این گروه در سال ۱۹۹۷ او شروع به ارائه فردی کرد. او همچنین به‌واسطه تهیه‌کنندگی آثار برخی از مطرح‌ترین هنرمندان موسیقی پاپ نیز شناخته می‌شود. نقطه اوج کارنامه هنری رافائل صدیق به سال ۲۰۰۸ و ۳ جایزه گرمی برای آلبوم نگاهی که من به آن دارم The Way I See It باز می‌گردد. از رافائل صادق به‌عنوان برترین خواننده سول دهه ۹۰ میلادی یاد می‌شود. او تا به امروز ۵ آلبوم را به‌صورت فردی و ۴ آلبوم را در همکاری با گروه Tony! Toni! Toné! منتشر کرده است.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۶/۱۱
سبک ها : پاپ - سول -
2019
آلبوم موسیقی سول جیمی لی Jimmy Lee اثری از رافائل صادق Raphael Saadiq خواننده، ترانه‌سرا و نوازنده نام‌دار و تحسین‌شده است. او یکی از شاخص‌ترین خوانندگان موسیقی سول است که... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2019
کیفیت : mp3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 13
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :