دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار رز ریبل - Rose Riebl

رز ریبل

Rose Riebl

(2021-)

رز ریبل Rose Riebl آهنگساز و نوازنده پیانوی اهل کشور استرالیا است. او از ۵ سالگی شروع به یادگیری پیانو کرد و پس از آن به آکادمی موسیقی ملی استرالیا رفت و در ادامه یادگیری پیانو را در شهرهای سیدنی، نیو یورک و وین ادامه داد. این هنرمند از سال ۲۰۲۱ وارد دنیای موسیقی شده است و در حال حاضر در شهر ملبورن فعالیت حرفه‌ای خود را دنبال می‌کند. رز ریبل سابقه اجرای موسیقی در نقاط مختلف دنیا و کشورهای زیادی را دارد. او در اجراهای زنده خود با استفاده از المان‌های محیطی و فضای باز، تلاش می‌کند تجربه متفاوت و خاصی را برای مخاطبانش رقم بزند. اولین آلبوم او با نام سنگ‌ها را تکان نده Do Not Move Stones در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. او سابقه همکاری در ساختن چند موسیقی متن را نیز در کارنامه دارد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۱۲/۰۳
2021
آلبوم نئوکلاسیک سنگ‌ها را تکان نده Do Not Move Stones اثری از رز ریبل Rose Riebl آهنگساز و پیانیست استرالیایی است. این آلبوم اثری ملانکولیک و تخیل‌آمیز است که نشان از توانایی‌های... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 8
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :