دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار اسکات واکر - Scott Walker

اسکات واکر

Scott Walker

(1958-2019)

اسکات واکر Scott Walker (با نام اصلی نوئل اسکات انجل Noel Scott Engel) آهنگساز، خواننده و ترانه‌سرا و تهیه‌کننده بریتانیایی است. او متولد سال ۱۹۴۳ است و فعالیت در عرصه موسیقی را از سن ۱۵ سالگی (سال ۱۹۵۸) آغاز کرد. او بیشتر به واسطه صدای باریتون و دوران کاری متفاوت خود شناخته می‌شود. او در دهه ۶۰ میلادی ستاره موسیقی نوجوانان بود، اما در دهه ابتدای قرن بیست‌ویکم به عنوان یک موسیقی‌دان پیشرو شناخته می‌شد. در دهه ۶۰ او به همراه برادرانش، گروه برادران واکر The Walker Brothers را تشکیل دادند و به موفقیت‌های زیادی در زمینه آن‌چه موسیقی مختص نوجوانان شناخته می‌شود، رسید. در سال ۱۹۶۷ او فعالیت انفرادی خود را آغاز کرد و از این دوران به دنبال ساختاری جدید در موسیقی خود رفت و از موسیقی پاپ جریان اصلی به موسیقی باروک پاپ کوچ کرد. پس از آن او بارها در ساختار موسیقی خود تغییر ایجاد کرده است و به همین سبب به عنوان هنرمندی آونگارد شناخته شد. او در طول دوران حرفه‌ای خود به موفقیت‌های زیادی رسید و بارها آثار او در میان آثار پرفروش بریتانیا جای گرفته‌اند. اسکات واکر ۱۹ آلبوم را به صورت فردی و ۸ آلبوم را در همراهی با گروه خانوادگی‌اش منتشر کرد. در سال ۲۰۱۹ این هنرمند که از او به عنوان یکی از پیچیده‌ترین و تاثیرگذارترین هنرمندان موسیقی راک یاد می‌شود، بر اثر سرطان از دنیا رفت.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۲۱
سبک ها : آرت راک - تجربی - پاپ - راک -
1995
آلبوم آرت راک شیب Tilt اثری از خواننده و ترانه‌سرای پیشرو، اسکات واکر Scott Walker است. این هنرمند با صدای باریتون شگفت‌انگیز در طول بیش از ۶۰ سال حضور در دنیای موسیقی، به... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 1995
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :