دنیای موسیقی
دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار سیگور روس - Sigur Ros

سیگور روس (1994-)

Sigur Ros

سیگور روس Sigur Ros یا Sigur Rós‌ یک گروه راک ایسلندی است که کار خود را از سال ۱۹۹۴ آغاز کرده است. این گروه به‌واسطه صدای موسیقی روح‌نواز، صدای فالستوی خواننده اصلی و استفاده از گیتار آرشه‌ای به‌عنوان یکی از گروه‌های خاص دنیای موسیقی شناخته می‌شود. موسیقی این گروه تلفیقی از مشخصه‌های موسیقی کلاسیک با موسیقی مینیمال و زیبایی‌شناختی است. عموم آثار گروه Sigur Ros در سبکی امبینت و پست راک منتشر شده‌اند؛ اما این گروه آثاری در سایر سبک‌ها نیز ارائه داده است.

اعضای این گروه را در حال حاضر یون ثور بیرگیسون Jón Þór Birgisson با نام مستعار Jónsi (خواننده، نوازنده گیتار و گیتار آرشه‌ای، کیبورد، هارمونیکا، بانجو و گیتار بیس) و گئورگ هولم Georg Hólm با نام مستار Goggi (نوازنده گیتار بیس، پیانو و هم‌خوان) تشکیل می‌دهند. گروه در گذر زمان تغییرات زیادی به خود دیده است و این دو تنها اعضای ثابت آن از سال ۱۹۹۴ تا به امروز هستند. سیگور روش تا به امروز ۷ آلبوم منتشر کرده است و سابقه ساخت موسیقی متن را نیز در کارنامه دارد.

به روز رسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
1999-2019
آلبوم پست راک یک شروع خوب Ágætis Byrjun (به انگلیسی A Good Begining) اثری از گروه مشهور ایسلندی سیگور روس Sigur Ros است. این آلبوم اثری متمایز و خاص در دنیای موسیقی است؛... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 1999-2019
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
300 تومان
خرید پستی
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند