دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار پسران کمت (سانز آو کمت) - Sons of Kemet

پسران کمت (سانز آو کمت)

Sons of Kemet

(2011-)

پسران کمت یا سانز آو کمت Sons of Kemet یک سوپرگروه انگلیسی است که کار خود را از سال ۲۰۱۱ آغاز کرده است. نام این گروه برآمده از فرهنگ باستانی مصر است و اعضای آن را برخی نوازندگان و آهنگسازان مستعد و برجسته قرن بیست‌ویکم تشکیل می‌دهند. شباکا هاچینز Shabaka Hutchings (رهبر گروه و نوازنده ساکسیفون و کلارینت)، تام اسکینر Tom Skinner (نوازنده درامز)، تیون کراس Theon Cross (آهنگساز و نوازنده توبا) و ادی هیک Eddie Hick (آهنگساز و نوازنده درامز) اعضای تشکیل‌دهنده کنونی گروه SoK هستند. موسیقی این گروه به واسطه حضور هنرمندانی با زمینه کاری متنوع، ترکیبی از المان‌های موسیقی مختلف از جمله جاز، راک، فولک منطقه کارائیت و موسیقی آفریقا را در خود دارد. پسران کمت تا به امروز ۴ آلبوم استودیویی با نام‌های سوزاندن Burn در سال ۲۰۱۳، مبادا فراموش کنیم که برای چه‌کاری به این‌جا آمده‌ایم Lest We Forget What We Came Here to Do در سال ۲۰۱۵، ملکه شما یک خزنده است Your Queen Is a Reptile در سال ۲۰۱۸ و [بازگشت] سیاه به آینده Black to the Future در سال ۲۰۲۱ منتشر کرده است. استفاده از دو درامز و همچنین بهره بردن از تنوع موسیقایی و المان‌های مختلف از مناطق مختلف دنیا، گروه Sons of Kemet را به یکی از گروه‌های شاخص جاز دنیا بدل کرده است که آثار با استقبال بسیار خوبی مواجه می‌شود. آلبوم چهارم آن‌ها Black to the Future را در زمره یکی از برترین آثار سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

به روز رسانی : ۱۴۰۱/۰۲/۰۳
2013-2021
دیسکوگرافی گروه سانز آو کمت (پسران کمت) Sons of Kemet مجموعه کامل آثار این گروه برجسته و تحسین‌شده است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2013-2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 4
تعداد آهنگ : 39
دانلود آلبوم
2021
آلبوم جز فیوژن سیاه به آینده Black to the Future شورانگیز و شنیدنی از گروه سانز آو کمت Sons of Kemet است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :