دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار چهارنوازی اسپکترال - Spektral Quartet

چهارنوازی اسپکترال

Spektral Quartet

(2010-)

چهارنوازی اسپکترال Spektral Quartet یک گروه زهی آمریکایی است که کار خود را از سال ۲۰۱۰ و شهر شیکاگو آغاز کرده است. اعضای این گروه را کلارا لیون Clara Lyon (نوازنده ویولن)، میو فاینبرگ Maeve Feinberg (نوازنده ویولن)، دویل آرمبراست Doyle Armbrust (نوازنده ویولا) و راسل رولن Russell Rolen (نوازنده ویولنسل) تشکیل می‌دهند. این گروه از سال ۲۰۱۲ در محل دپارتمان موسیقی دانشگاه شیکاگو اقامت دارد و به عنوان گروه بومی این دانشگاه شناخته می‌شود. توانایی‌های تکنیکی بالای این گروه در تنظیم موسیقی و نوازندگی تا به امروز تحسین‌های زیادی را برای آن‌ها به همراه داشته است. گروه Spektral Quartet در طول بیش از یک دهه فعالیت حرفه‌ای تا به امروز ۸ آلبوم منتشر کرده است و سابقه نامزدی گرمی نیز در کارنامه آن‌ها به چشم می‌خورد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۱۱/۲۷
2021
آلبوم کلاسیک معاصر آنا ثوروالدوتیر: انگیما Anna Thorvaldsdottir: Enigma اثری از گروه چهارنوازی اسپکترال Spektral Quartet است. این گروه در این آلبوم آثاری از این آهنگساز تحسین‌شده... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 3
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :