دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار فاجعه پل باریک تاکوما - Tacoma Narrows Bridge Disaster

فاجعه پل باریک تاکوما (2009-)

Tacoma Narrows Bridge Disaster

فاجعه پل باریک تاکوما Tacoma Narrows Bridge Disaster یک گروه انگلیسی است که کار خود را از سال ۲۰۰۹ آغاز کرده است. اعضای این گروه را دریو ورنون Drew Vernon (تهیه‌کننده و نوازنده گیتار)، آدام پال Adam Paul (نوازنده گیتار)، تام گرانیکا Tom Granica (نوازنده گیتار بیس) و اکس رینبو Alex Rainbow (نوازنده درامز) تشکیل می‌دهند. موسیقی این گروه تلفیقی از موسیقی پراگرسیو راک و پست راک است که در آن المان‌هایی از گلیچ و استونر راک نیز وجود دارد. فضاسازی چندوجهی و پیچیده و سنگین، این گروه را از دیگر گروه‌ها متمایز کرده است. گروه Tacoma Narrows Bridge Disaster تا به امروز ۴ آلبوم استودیویی با نام‌های سقوط Collapse در سال ۲۰۰۹، تفسیر Exegesis در سال ۲۰۱۲، سیم‌ها/رویا\سیم‌ها Wires/Dream\Wires در سال ۲۰۱۵ و دنیای درون The World Inside در سال ۲۰۲۱ منتشر کرده است.

پیوست: فاجعه سقوط پل باریک تاکوما یکی از فجایع بزرگ تاریخ مهندسی عمران و سازه است. این پل در سال ۱۹۴۰ بر اثر وزش بادهای شدید سقوط کرد که فیلم‌هایی از آن نیز در اینترنت موجود است. پس از این رخداد، طراحی سازه دست‌خوش تغییرات زیادی شد و باد اهمیت بیشتری در میان المان‌های اثرگذار بر سازه پیدا کرد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۳
سبک ها : پست راک - راک -
2021
آلبوم پست راک دنیای درون The World Inside اثری دراماتیک و اتمسفریک از گروه فاجعه پل باریک تاکوما Tacoma Narrows Bridge Disaster است. TWI چهارمین آلبوم استودیویی این گروه... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 6
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند