دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار د ورو - The Verve

د ورو

The Verve

(1990-2008)

د ورو The Verve یک گروه راک انگلیسی است که کار خود را از سال ۱۹۹۰ در شهر ویگان آغاز کرده است. این گروه در گذر زمان، به دلایل مختلف چند بار فعالیت خود را خاتمه داده و سپس از سر گرفته است. از سال ۲۰۰۸ تا به امروز این گروه هیچ فعالیتی نداشته است. اعضای این گروه را ریچارد اشکرافت Richard Ashcroft, (خواننده اصلی)، نیک مک‌کیب Nick McCabe (گیتاریست)، سیمون جونز (گیتار بیس)، پیتر سالزبری Peter Salisbury (درامر) و سیمون تانگ Simon Tong (گیتاریست و کیبوردیست) تشکیل می‌دهند. The Verve تا به امروز ۴ آلبوم منتشر کرده است که نقطه اوج موفقیت آن‌ها به آلبوم سرودهای شهری Urban Hymns باز می‌گردد. این گروه تا به امروز برنده دو جایزه بریت شده است و یک بار نیز نامزد دریافت جایزه گرمی شده است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
1997
آلبوم آلترناتیو راک سرودهای شهری Urban Hymns درخشان‌ترین و شاخص‌ترین آلبوم گروه پر فراز و فرود د ورو The Verve است. این گروه از سال ۱۹۹۰ کار خود را آغاز کرده است و به دلایل... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 1997
کیفیت : mp3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 15
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :