دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار تیم آلهوف - Tim Allhoff

تیم آلهوف

Tim Allhoff

(2008-)

تیم آلهوف Tim Allhoff آهنگساز و نوازنده پیانوی آلمانی است. او متولد سال ۱۹۸۰ در شهر آگسبورگ است و یادگیری موسیقی را از دوران کودکی و به صورت خودآموز آغاز کرد. او فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی ریشارد اشتراوس است و از همان دوران تحصیل با توانایی نوازندگی خود توانست نگاه‌های زیادی را به خود معطوف کند. او اولین جایزه‌اش را در سال ۲۰۰۶ به دست آورد و پس از آن بارها در جشنواره‌های مختلف موفق به کسب جایزه شده است. تیم آلهوف در سال ۲۰۰۸ با تاسیس یک گروه سه‌نوازی با نام Tim Allhoff Trio فعالیت حرفه‌ای خود در عرصه موسیقی را آغاز کرد و همراه با این گروه موفق به کسب جوایز معتبری از جمله جایزه موسیقی جاز جدید آلمان در سال ۲۰۱۰ و همچنین جایزه اکو برای تازه‌وارد موسیقی جاز در همین سال را به دست آورد. از دیگر گروه‌هایی که تیم آلهوف سابقه همکاری با آن‌ها را دارد می‌توان به گروه The Big Jazz Thing اشاره کرد. او تا به امروز ۳ آلبوم را به صورت فردی و یا با همکاری هنرمندان مختلف و ۴ آلبوم را در همراهی با Tim Allhoff Trio منتشر کرده است و همچنین همکاری در ساخت موسیقی متن یک فیلم نیز در کارنامه او به چشم می‌خورد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
2020
آلبوم موسیقی جاز شانزده قطعه برای پیانو Sixteen Pieces For Piano اثری از آهنگساز و پیانیست تحسین‌شده آلمانی، تیم آلهوف Tim Allhoff است. او در طول بیش از یک دهه فعالیت حرفه‌ای،... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2020
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :