دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار ویل آکرمن - Will Ackerman

ویل آکرمن

Will Ackerman

(1976-)

ویل آکرمن Will Ackerman (با نام کامل William Ackerman) آهنگساز، گیتاریست و تهیه‌کننده موسیقی اهل آمریکا است. او متولد سال ۱۹۴۹ است و از سال ۱۹۷۶ وارد دنیای موسیقی شده است. این هنرمند با سابقه از بدو شروع در عرصه موسیقی لیبل مستقل Windham Hill Records را تاسیس کرد. او در عرصه تهیه‌کنندگی نیز با هنرمندان مطرحی چون جرج وینستون George Winston و فیونا جوی هاوکینز Fiona Joy Hawkins همکاری داشته است. عمده شهرت او اما به عرصه موسیقی و ساخت آثاری درخشان در سبک نیو ایج باز می‌گردد. نقطه اوج کارنامه کاری ویل آکرمن به سال ۲۰۰۴ و برنده شدن جایزه گرمی بهترین آلبوم نیو ایج باز می‌گردد. او همچنین ۵ بار نیز برنده جایزه Zone Music Reporter شده است. این هنرمند پرآوازه و پرافتخار تا به امروز ۱۴ آلبوم استودیویی منتشر کرده است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
سبک ها : بی کلام - عصر نو -
2022
آلبوم نیو ایج آهنگ‌های پوزیتانو Positano Songs اثری روح‌نواز از ویل آکرمن Will Ackerman است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2022
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
دانلود آلبوم
2004
آلبوم نیو ایج بازگشت: قطعاتی برای گیتار ۱۹۷۰-۲۰۰۴ Returning: Pieces For Guitar 1970-2004 اثری از آهنگساز و نوازنده پرآوازه، ویل آکرمن Will Ackerman است. این آلبوم موسیقی... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2004
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :