دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار وودی جکسون  - Woody Jackson

وودی جکسون

Woody Jackson

(1992-)

وودی جکسون Woody Jackson (با نام کامل وودراو ویلسون جکسون سوم Woodrow Wilson Jackson III) آهنگساز، تهیه‌کننده و موسیقی‌دان آمریکایی است. او متولد سال ۱۹۷۰ است و یادگیری موسیقی را به‌صورت آکادمیک ادامه داد. پس از آن‌که به‌خاطر مشکلات مالی نتوانست تحصیل را ادامه دهد، فعالیت حرفه‌ای او زودتر از آن‌چه انتظار داشت آغاز شد و از سال ۱۹۹۲ وارد دنیای موسیقی شد و به‌عنوان نوازنده گیتار با یک گروه مشغول به همکاری شد.

عمده شهرت او به آهنگسازی برای عناوین شاخصی از ناشر و سازنده مشهور بازی‌های ویدئویی، راک استار Rockstar از جمله رد دد ردمپشن Red Dead Redemption (با همراهی بیل الم Bill Elm)، اتومبیل‌دزدی بزرگ ۵ Grand Theft Auto V (با همراهی گروه مشهور تنجرین دریم Tangerine Dream و دیگران) و در نهایت رد دد ردمپشن ۲ Red Dead Redemption 2 باز می‌گردد. او سابقه همکاری با برخی استودیوهای سینمایی را نیز در کارنامه دارد. وودی جکسون به‌واسطه آثار شاخصی که برخی از آن‌ها در بالا اشاره شده است، موفق به کسب عناوین و جوایز معتبری شده است.

نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
loading list
target
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :