دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار زاز - ZAZ

زاز

ZAZ

(2001-)
زاز ZAZ نام مستعار ایزابل ژئوفروا Isabelle Geffroy خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای مشهور فرانسوی است. او متولد ۱۹۸۰ است و فعالیت در عرصه موسیقی را از سال ۲۰۰۱ و از سن ۲۱ سالگی آغاز کرده است. زاز دانش‌آموخته موسیقی کلاسیک است اما سبک آثار او گستره‌ای از جاز، موسیقی فرانسوی، سول و آکوستیک است. قطعه من می‌خواهم یا Je veux که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، نقطه آغاز شهرت جهانی او بود. او تاکنون ۴ آلبوم منتشر کرده است که همه آن‌ها توانسته در میان آلبوم‌های پرفروش فرانسه قرار بگیرند و در سایر کشورهای اروپایی نیز به فروش بالایی دست یابند. یکی از افرادی که تاثیر زیادی بر موسیقی او داشته است، الا فیتزجرالد Ella Fitzgerald خواننده جاز مشهور آمریکایی است. موسیقی فرانسوی تاثیر زیادی بر موسیقی پاپ نوگرایانه ایران داشته است و در این میان زاز به‌عنوان یک خواننده مشهور فرانسوی می‌تواند یکی از تاثیرگذارترین‌ها باشد.
به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
سبک ها : جز - سول -
2018
آلبوم نو جاز اثر آینه Effet Miroir اثری شنیدنی از خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز مشهور فرانسوی زاز ZAZ (نام اصلی ایزابل ژئوفروا Isabelle Geffroy) است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2018
کیفیت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 15
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :