دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Discovery اثر Daft Punk
سبک : Synth-Pop - Pop - Experimental -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 14
2001
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5
1
One More Time
2
Aerodynamic
3
Digital Love
4
Harder, Better, Faster, Stronger
5
Crescendolls
6
Night Vision
7
Superheroes
8
High Life
9
Something About Us
10
Voyager
11
Veridis Quo
12
Short Circuit
13
Face to Face
14
Too Long

اکتشاف، اثر پیشرو و خلاقانه دفت پانک

Daft Punk - Discovery

آلبوم سینت پاپ اکتشاف Discovery دومین آلبوم استودیویی گروه دفت پانک Daft Punk است. این گروه فرانسوی با انتشار آلبوم مشق شب Homework در سال ۱۹۹۷ به شهرت گسترده‌ای در سطح دنیا دست یافت و به عنوان یکی از برترین گروه‌های موسیقی الکترونیک معاصر مطرح شد. پس از این موفقیت کم‌نظیر، دومین آلبوم آن‌ها، دیسکاوری با فاصله چهار ساله منتشر شد.

در آلبوم Discovery با به اتکا ساختار خلاقانه و پیشرو و همچنین بهره گرفتن از تجربیات قبلی، تلاش شده است تا گامی رو به جلو برداشته شود. این گروه دو نفره در این آلبوم تلاش کرده است تا در وادی جدیدتری نسبت به آلبوم Homework گام بگذارد و نتیجه آن شده است که در این آلبوم که ضبط آن دو سال به طول انجامید (۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰) گروه کمی از ریشه‌های سبک House فاصله گرفته است و به موسیقی Disco و R&B نزدیک شده است. آلبوم اکتشاف ریشه در خاطرات کودکی دو عضو گروه و تجربیات آن‌ها از شنیدن معصومانه موسیقی با دیدگاه‌های کودکانه و بچگانه و نگاه مقتضی آن دوران دارد. همچنین انیمه‌های ژاپنی از منابع الهام آن‌ها در ساخت این آلبوم بوده‌اند. این آلبوم تلفیقی از ضبط آکوستیک و الکترونیک است، تلفیقی از سمپل‌ها و اجرای زنده. در آلبوم دیسکاوری با هنرمندان دیگری همکاری شده است. رومانتونی Romanthony، تاد ادواردز Todd Edwards و دی‌جی اسنیک DJ Sneak هنرمندانی هستند که با دفت پانک در این آلبوم همکاری کرده‌اند.

آلبوم Discovery نقطه درخشان دیگری در کارنامه گروه Daft Punk است. خلاقیت این گروه در ساخت این آلبوم منجر به دریافت نقدهای بسیار مثبتی شد و بار دیگر بسیاری از مراجع نقد موسیقی امتیاز کاملا یا بالا را به آلبوم آن‌ها اختصاص دادند. سایت AllMusic، مجله Q و مجله Mixmag مراجعی بودند که امتیاز کامل را به این آلبوم دادند. از حیث تجاری نیز این آلبوم موفق بود و به فروش بسیار خوبی دست یافت و در بسیاری از کشورهای دنیا در میان آثار پرفروش قرار گرفت. بیش از دو و نیم میلیون نسخه از این آلبوم تا سال ۲۰۰۵ به فروش رسیده است.

 

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Human After All اثر Daft Punk
Daft Punk
آلبوم Tron: Legacy اثر Daft Punk
Daft Punk
آلبوم Five v2 اثر White Lies
White Lies
آلبوم As Long As You Are اثر Future Islands
Future Islands
آلبوم Franz Kafka: The Castle اثر Tangerine Dream
Tangerine Dream
آلبوم Write It in the Sky [EP] اثر The Umbrellas
The Umbrellas
آلبوم Londinium اثر Archive
Archive
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند