دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Tron: Legacy اثر Daft Punk
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 22
2010
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5
1
Overture
2
The Grid
3
The Son of Flynn
4
Recognizer
5
Armory
6
Arena
7
Rinzler
8
The Game Has Changed
9
Outlands
10
Adagio For TRON
11
Nocturne
12
End of Line
13
Derezzed
14
Fall
15
Solar Sailer
16
Rectifier
17
Disc Wars
18
C.L.U.
19
Arrival
20
Flynn Lives
21
TRON Legacy (End Titles)
22
Finale

موسیقی متن فیلم ترون: میراث؛ اثری تحسین شده از دفت پانک

Daft Punk - Tron: Legacy

آلبوم موسیقی متن فیلم ترون: میراث Tron: Legacy اثری از گروه پرآوازه فرانسوی دفت پانک Daft Punk است. این گروه در حال حاضر یکی از مشهورترین گروه‌های موسیقی فرانسوی در سطح دنیا است که با آثار پیشرو و خلاقانه خود، توانسته مخاطبان زیادی را مجذوب موسیقی خود بکند. آلبوم موسیقی متن Tron: Legacy اولین و تنها ساخته آن‌ها در این زمینه است. این فیلم به کارگردانی جوزف کوسینسکی Joseph Kosinski ادامه‌ای بر فیلم ترون (به کارگردانی استیون لیزبرگر Steven Lisberger) است که در سال ۱۹۸۲ پخش شد و با ساختار مدرن و پیشروی خود، تحسین‌های زیادی کسب کرد.

اگر بخواهیم دفت پانک را به سادگی توصیف کنیم، باید در مورد آن‌ها از لفظ پیشرو نام ببریم و برای ساخت موسیقی متن یک فیلم پیشرو، گزینه‌های زیاد بهتری وجودی ندارد. آن‌ها در این آلبوم موسیقی بی کلام که فاصله‌ای پنج ساله با سومین آلبوم استودیویی آن‌ها دارد، با بهره گرفتن از تجربیات آثار درخشان قبلی خود، اثری ارائه داده‌اند که صدای آن در عین پیشرو بودن برای مخاطبان عام موسیقی نیز آشنا است. موسیقی آلبوم Tron: Legacy با ساختار اتمسفریک و حماسی خود، مخاطب را کامل در جریان رخدادهای پیچیده داستان فیلم قرار می‌دهد. این آلبوم نمودی از توانایی‌های یکی از خلاق‌ترین گروه‌های موسیقی معاصر است که علاوه بر ساختار سینمایی وابسته به فیلم، می‌توان آن را به دید یک آلبوم سینث پاپ شنیدنی نیز نگریست.

گروه Daft Punk بار دیگر با این آلبوم به موفقیت‌های تجاری رسید و منتقدان نیز آن را آلبومی قابل ستایش دانستند. ترون: میراث در جداول فروش موسیقی الکترونیک، موسیقی متن، دیجیتال بیلبورد صدرنشین و در جدول فروش کلی در جایگاه چهارم قرار گرفت. همچنین این آلبوم صدرنشین جدول فروش کشور بریتانیا نیز شد. از قطعات این آلبوم در برنامه‌های مختلف تبلیغاتی و تلویزیونی استفاده شد که از جمله آن‌ها می‌توان به تریلر فیلم سینمایی رزیدنت ایول: کیفر Resident Evil: Retribution، تریلر مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت Game of Thrones، افتتاحیه المپیک زمستانی سوچی در روسیه و ... اشاره کرد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۴
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Discovery اثر Daft Punk
Daft Punk
آلبوم 127 Hours اثر A.R. Rahman
A.R. Rahman
آلبوم Journey اثر Austin Wintory
Austin Wintory
آلبوم Beauty [Remastered] اثر Ryuichi Sakamoto
Ryuichi Sakamoto
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :