دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Homework اثر Daft Punk
سبک : Synth-Pop - Pop - Experimental -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 15
1997
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
Daftendirekt
2
WDPK 83.7 FM
3
Revolution 909
4
Da Funk
5
Phoenix
6
Fresh
7
Around the World
8
Rollin' & Scratchin'
9
Teachers
10
High Fidelity
11
Oh Yeah
12
Burnin'
13
Indo Silver Club
14
Alive
15
Funk Ad

مشق شب، شروع طوفانی گروه دفت پانک

Daft Punk - Homework

آلبوم سینت پاپ مشق شب Homework اثری گروه مطرح دفت پانک Daft Punk است. این گروه دو نفره یکی از برجسته‌ترین گروه‌های اروپایی دنیای موسیقی است که در طول نزدیک به ۳ دهه فعالیت حرفه‌ای به موفقیت‌های گسترده‌ای رسیده است. هوم‌ورک اولین آلبوم استودیویی آن‌ها است که چهارمین سال فعالیت حرفه‌ای آن‌ها منتشر شد.

آلبوم Homework را می‌توان به مثابه یک شروع طوفانی دانست. دفت پانک در این آلبوم با استفاده از موسیقی الکترونیک اثری درخشان ارائه کرد که باعث تضمین موفقیت آن‌ها در سال‌های آینده شد. گای مانوئل دو هومم کریستو Guy-Manuel de Homem-Christo و توما بانگلاتر Thomas Bangalter این آلبوم را بدون هدف انتشار به عنوان یک آلبوم تولید کردند و در طول پنج ماه و پس از ساخت چند ترک به این نتیجه رسیدند که می‌توان آن‌ها را به عنوان یک آلبوم منتشر کرد.

با انتشار آلبوم مشق شب دفت پانک به شهرت و موفقیت گسترده‌ای رسید. این آلبوم در ۱۴ کشور در میان آثار پرفروش فرار گرفت که از جمله آن‌ها می‌توان به رده ۳ در فرانسه، رده ۱۵۰ در آمریکا، رده ۸ در بریتانیا و ... اشاره کرد. تا سال ۲۰۰۱ بیش از دو میلیون نسخه از این آلبوم به فروش رسیده بود که منجر به دریافت چند گواهی پلاتینوم برای گروه شد.

منتقدان نیز به این آلبوم امتیازات بالایی اختصاص دادند. سایت معتبر AllMusic امتیاز ۵ از ۵ را به آن داد و مجله Muzik نیز امتیاز کامل را به اولین ساخته دفت پانک داد. در مجموع امتیازاتی که این گروه دو نفره با این آلبوم به آن دست یافت، گواهی بود از توانایی‌ها و نبوغی که در ادامه با دیگر آثار آن‌ها بیشتر نمایان شد.

آلبوم Homework اثری خاص و درخشان در تاریخ موسیقی سینث پاپ است. این اثر با انتشار خود نویدبخش گروهی خلاق و توانمند در دنیای موسیقی شد. پس از بیست سال این آلبوم همچنان جذاب است و ساختار مدرن و پیشروی آن اصلا رنگ‌وبوی تکرار ندارد.

 

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Discovery اثر Daft Punk
Daft Punk
آلبوم Tron: Legacy اثر Daft Punk
Daft Punk
آلبوم Human After All اثر Daft Punk
Daft Punk
آلبوم Demon Days اثر Gorillaz
Gorillaz
آلبوم Songs From the Big Chair اثر Tears For Fears
Tears For Fears
آلبوم Nectarine اثر Funeral Advantage
Funeral Advantage
آلبوم Je Suis Africain اثر Rachid Taha
Rachid Taha
آلبوم 100 Greatest Love Songs اثر Various Artists
Various Artists
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند