دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Fragile اثر Yes
Yes - 1971-2003
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
1971-2003
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
0:00
0:00
1
Roundabout [Remastered]
2
Cans and Brahms [2003 Remaster]
3
We Have Heaven [Remastered]
4
South Side of the Sky [Remastered]
5
Five per Cent for Nothing [2003 Remaster]
6
Long Distance Runaround [2003 Remaster]
7
The Fish (Schindleria Praemeturus) [2003 Remaster]
8
Mood for a Day [Remastered]
9
Heart of the Sunrise [2003 Remaster]
10
America [2003 Remaster]
11
Roundabout (Early Rough Mix)

شکستنی، اثری ماندگار از گروه یس

Yes - Fragile [Deluxe Edition]

آلبوم پراگرسیو راک شکستنی Fragile اثری از گروه تاثیرگذار یس Yes است. این گروه در طول بیش از پنج دهه حضور در دنیای موسیقی، تاثیری شگرف بر موسیقی سبک خود و همچنین هنرمندان زیادی نهاده است. این گروه در ابتدا کار خود را با کاور قطعاتی از سبک‌های مختلف آغاز کرد، اما پس از مدتی شروع به فعالیت اختصاصی خود کرد.

 آلبوم سوم آن‌ها، The Yes Album شروع مسیر اختصاصی گروه بود و در ادامه با آلبوم شکستنی به نقطه اوج خود رسید. هر دو آلبوم در یک سال منتشر شدند. در این آلبوم گروه شاهد تغییراتی در اعضا بود، استیو هاو Steve Howe و ریک ویکمن Rick Wakeman جایگزین اعضای جداشده شدند. نتیجه حاصله منجر به خلق اثری موفق شد که جبران‌کننده خروج اعضا بود. این آلبوم یکی از بهترین ساخته‌های یس و تاریخ موسیقی پراگرسیو راک است. این آلبوم علاوه بر جلب نظر منتقدان به موفقیت چشمگیری نیز در در عرصه فروش رسید. با رسیدن به رتبه ۴ جدول فروش بیلبورد و ۷ در جدول فروش بریتانیا، آلبوم شکستنی Fragile بدل به موفق‌ترین آلبوم آن‌ها تا سال ۱۹۷۱ شد. بیش از دو میلیون نسخه از این آلبوم تا به امروز به فروش رسیده است. منتقدان نیز نظر بسیار خوبی به این آلبوم داشتند و نقدهای مثبتی در مورد آن نوشته شد و امتیازات خوبی به آن اختصاص داده شده است، از جمله AllMusic که به آن امتیاز کامل را داده است. نام این آلبوم در کتاب ۱۰۰۱ آلبومی که باید پیش از مرگ شنید به چشم می‌خورد. در سال ۲۰۱۴ در رای‌گیری مجله Rhythm به عنوان ششمین آلبوم برتر تاریخ موسیقی که در آن از سازهای کوبه‌ای استفاده شده است، انتخاب شد. آلبوم Fragile فراتر از دوران خود است که گروه Yes با آن علاوه بر معرفی خود به عنوان یک گروه متمایز و پیشرو، تاثیر شگرفی بر موسیقی دوران خود و پس از آن نهاد.

نسخه ارائه‌شده در دنیای موسیقی از این آلبوم، نسخه ویژه و ریسمترشده آن است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۲۶
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :