دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Is This The Life We Really Want? اثر Roger Waters
سبک : Pop Rock - Psychedelic Rock - Rock -
فرمت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
2017
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5
0:00
0:00
1
When We Were Young
2
Déjà Vu
3
The Last Refugee
4
Picture That
5
Broken Bones
6
Is This the Life We Really Want?
7
Bird In a Gale
8
The Most Beautiful Girl
9
Smell the Roses
10
Wait For Her
11
Oceans Apart
12
Part of Me Died

آلبوم پاپ راک آیا این واقعا آن زندگی بود که ما می‌خواستیم؟ اثری عمیق، مفهومی و تاثربرانگیز از آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده مشهور و جاودان دنیای موسیقی راک، راجر واترز

Roger Waters - Is This The Life We Really Want?

آلبوم پاپ راک آیا این واقعا آن زندگی بود که ما می‌خواستیم؟ Is This The Life We Really Want? اثری عمیق، مفهومی و تاثربرانگیز از آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده مشهور و جاودان دنیای موسیقی راک، راجر واترز Roger Waters  است. این چهارمین آلبوم فردی عضو موسس و تاثیرگذار گروه تمام‌نشدنی پینک فلوید Pink Floyd است. در این آلبوم، همان‌طور که از نام آن برمی‌آید راجر واترز در پی یافتن سوالی بی‌پاسخ در مورد زندگی انسان در قرن بیست‌ویکم است؛ زندگی انسانی که قرار بود در قرن جدید با توفق دنیای اقتصاد بازار بر سایر مسالک، دنیای بهتری باشد؛ اما با بهران‌هایی عمیق و تقریبا لاینحل درگیر است. بزرگ‌ترین قحطی قرن بیست‌ویکم و یکی از بزرگ‌ترین قحطی‌های تاریخ در یمن، جاری است و از هر نقطه دنیا و خصوصا خاورمیانه، خون جاری است. هر نقطه‌ای از دنیا درگیر بحرانی است و این بحران‌ها، چیزی جز خواست و طمع دنیای مبتنی بر منطق سود نیست. سوال راجر واترز مردم و سیاستمداران را شامل می‌شود و به مدعیان شعار پایان تاریخ و همچنین افرادی که قبول کردند که تاریخ پایان پذیرفته است؛ یادآور می‌شود که آیا واقعا تاریخ پایان یافته است؟

راجر واترز در این آلبوم کمی از فضای آثار قبلی خود و همچنین فضای موسیقی پینک فلوید فاصله گرفته است و به سمت موسیقی پاپ راک متمایل شده است. او در این آلبوم مفهومی، کاری کرده است که با پینک فلوید در پیش گرفته بود، موسیقی در خدمت مفهوم و این بار نیز با استفاده از صدای اخبار تلویزیونی و رادیویی، رسالت هر پدیده مردمی را یادآور می‌شود که هیچ امری بدون منشا اجتماعی ممکن نیست. هنر ممکن نیست اجتماعی نباشد و راجر واترز در این آلبوم با استفاده از موسیقی راک که بهره زیادی از افکت‌های الکترونیک برده است تا موسیقی و کلام‌اش نفوذ بیشتری پیدا کند؛ بار دیگر ثابت می‌کند رسالت هر امری که به مردم مرتبط است، بیان امری مرتبط با مردم است. او بار دیگر در این آلبوم نگاه ویژه‌ای به خاورمیانه، قلب بحران‌های قرن داشته است، بحرانی که با حمله وحشیانه آمریکا به افغانستان و عراق در اوایل قرن آغاز شد و با حمایت‌های لاینقطع از گروه‌های تروریستی توسط ابرقدرت‌ها ادامه یافت. او همچنین توجه ویژه‌ای به بحران مهاجرت در عصر حاضر که ارتباط مستقیمی با سیاست‌های ناعادلانه اقتصادی ابرقدرت‌ها دارد؛ داشته است. در پایان او با قطعه بخشی از من مرده است، توجه مردم دنیا را به بی‌تفاوتی در شرایط امروزی و دنیای قشنگ و نوی ساخته رسانه‌ها جلب کرده است. آلبوم Is This The Life We Really Want? توانست فروش بسیار خوبی را تجربه کند و در آمریکا در رده ۱۱ جدول فروش و در بریتانیا در رده سوم جدول فروش جای گرفت. راجر واترز بار دیگر با این آلبوم ثابت کرد که می‌توان با محتوا مخاطبان را به سوی خود جذب کرد و مخاطبان را محتوای پوچی که این روزها موسیقی پاپ را به انحصار خود درآورده است، مسموم نکرد.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Music From The Body اثر Roger Waters
Roger Waters
آلبوم Radio K.A.O.S. اثر Roger Waters
Roger Waters
آلبوم When the Wind Blows اثر Roger Waters
Roger Waters
آلبوم 90s Radio Hits اثر Various Artists
Various Artists
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند