دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار آناتما - Anathema

آناتما

Anathema

(1990-)

آناتما Anathema (Ana-Thema) یک گروه راک بریتانیایی است که کار خود را از سال ۱۹۹۰ آغاز کرده است. هسته اولیه این گروه را برادران کاوانا تشکیل داده و می‌دهد، اما در گذر زمان تغییرات زیادی نیز به خود دیده است. اعضای این گروه را در حال حضار وینست کاوانا Vincent Cavanagh (خواننده اصلی و نوازنده گیتار ریتم و آکوستیک)، دنیل کاوانا Daniel Cavanagh (گیتاریست اصلی و نوازنده کیبورد و پیانو)، جان داگلاس John Douglas (نوازنده درامز و پرکاشن)، لی داگلاس Lee Douglas (خواننده)، دنیل کاردوسو Daniel Cardoso (نوازنده کیبورد) تشکیل می‌دهند. از اعضای سابق این گروه می‌توان به جیمی کاوانا Jamie Cavanagh (نوازنده گیتار بیس) و لس اسمیت Les Smith (نوازنده کیبورد) اشاره کرد. موسیقی این گروه در ابتدا فضایی گوتیک داشت، اما با ورود به هزاره جدید، فضای موسیقی آن‌ها نیز دست‌خوش تغییر شد و به موسیقی آلترناتیو گرایش پیدا کرد. گروه آناتما تا به امروز ۱۱ آلبوم استودیویی منتشر کرده است و به واسطه آن‌ها به شهرت و موفقیت زیادی نیز دست یافته است و جوایز زیادی کسب کرده است و منتقدان نیز عموما آثار آن‌ها را مورد ستایش قرار داده‌اند. آناتما بدون شک یکی از خلاق‌ترین گروه‌های مستقل موسیقی معاصر است که از هواداران پرشماری در سرتاسر دنیا برخوردار است. در سال ۲۰۲۰ و به واسطه همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹، این گروه به مدت نامعلومی فعالیت خود را متوقف کرد.

به روز رسانی : ۱۴۰۲/۰۵/۱۲
2023
آلبوم دیس ایز آناتما This Is Anathema پلی لیست بهترین آهنگ های عمیق و پرشور این گروه است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2023
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 50
دانلود آلبوم
1992-2017
دیسکوگرافی گروه آناتما Anathema Discography مجموعه کامل آثار متنوع این گروه است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 1992-2017
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 12
تعداد آهنگ : 238
دانلود آلبوم
2017
آلبوم پراگرسیو راک خوش‌بین The Optimist اثری تحسین‌شده از گروه آناتما Anathema است. تلفیق درخشان موسیقی و صدای خواننده و تنوع فضاسازی، این آلبوم را به اثری بدل کرده است که... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2017
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :