دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار دنیل پمبرتن - Daniel Pemberton

دنیل پمبرتن

Daniel Pemberton

(1994-)

دنیل پمبرتن Daniel Pemberton آهنگساز بریتانیایی است. او متولد سال ۱۹۷۷ است و از سال ۱۹۹۴ وارد عرصه موسیقی شده است. او در این سال اولین آلبومش را روی نوار کاست ضبط کرد که مورد توجه پیت ناملوک Pete Namlook (آهنگساز موسیقی امبینت) قرار گرفت و باعث مورد توجه قرار گرفتن سریع این آهنگساز شد. این آلبوم اولین و تنها آلبوم فردی دنیل پمبرتن است. پس از آن او به موسیقی متن روی آورد و شروع به آهنگسازی برای فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی کرد. از جمله مطرح‌ترین آثار این هنرمند، می‌توان به فیلم‌های سینمایی به دادگاه شیکاگو هفت The Trial of the Chicago 7، پرندگان شکاری Birds of Prey، مرد عنکبوتی: درون نظم عنکبوتی Spider-Man: Into the Spider-Verse، استیو جایز Steve Jobs اشاره کرد. همچنین او در زمینه ساخت موسیقی متن برای برنامه‌های تلویزیونی چون آینه سیاه: یو‌اس‌اس کالیستر  Black Mirror: USS Callister و بازی‌های ویدئویی مانند گوست ریکان: آلفا Ghost Recon: Alpha نیز فعالیت‌هایی داشته است. او تا به امروز ۳ بار نامزد دریافت جایزه گرمی شده است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۱۰/۰۳
2020
آلبوم موسیقی متن فیلم سینمایی دادگاه شیکاگو هفت The Trial of the Chicago 7 اثری از دنیل پمبرتن Daniel Pemberton است. این آهنگساز توانمند، پیش از این با آهنگسازی برخی از آثار... - اطلاعات بیشتر
انتشار : 2020
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 17
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :