دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار پلیس - The Police

پلیس

The Police

(1977-2008)

گروه بریتانیایی پلیس The Police یکی از مشهورترین گروه‌های موسیقی راک است که به‌واسطه عضویت استینگ Sting همچنان اعتبار خود را حفظ کرده است. استینگ شخصیتی است که در دنیای موسیقی می‌درخشد و آثار او از محبوبیت کم‌نظیری برخوردار هستند. این گروه در سال ۱۹۷۷ در لندن تشکیل شد و تا سال ۱۹۸۶ به فعالیت خود ادامه داد. پلیس یکی از محبوب‌ترین گروه‌های موسیقی اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ میلادی است. این گروه به‌عنوان یکی از اولین گروه‌های موج نو محسوب می‌شود که توانست به موفقیت تجاری برسد و به‌َعنوان یکی از برجسته‌ترین گروه‌های بریتانیایی محبوب در آمریکا مطرح شود. موسیقی پلیس که خود از پانک، رگی Reggae و جاز الهام گرفته بود، تاثیر زیادی برای گروه‌ها و سبک‌های پست از خود گذاشت.

پلیس تاکنون ۵ آلبوم رسمی منتشر کرده است و تورهای زیادی برگزار کرده است و آثار آن از همان ابتدا مورد اقبال منتقدان و مخاطبان موسیقی واقع شده است. به‌عنوان نمونه آلبوم Synchronicity در سال ۱۹۸۳ منتشر شد و صدرنشین جدول فروش بریتانیا و آمریکا شد و بیش از ۸ میلیون نسخه از آن به فروش رسید. در مجموع بیش از ۷۵ میلیون نسخه از آثار این گروه در دنیا به فروش رسیده است که آن‌ها را به یکی از پرفروش‌ترین گروه‌های تاریخ موسیقی بدل می‌کند. در سال ۲۰۰۸ پلیس باارزش‌ترین گروه موسیقی دنیا بود.

پلیس موفق به کسب جوایز پرشماری شده است که ۶ جایزه گرمی، ۲ جایزه بریت Brit، یک جایزه جونو Juno و ... بخشی از آن‌ها است. در سال ۲۰۰۳ نام این گروه در تالار مشاهیر راک اند رول ثبت شد. ۴ آلبوم از ۵ آلبوم این گروه در میان ۵۰۰ آلبوم برتر مجله رولینگ استون جای دارند و پلیس به‌عنوان یکی از صد گروه برتر تاریخ در فهرست مجله رولینگ استون جای دارد.

نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
play
pause
more
download
loading list
target
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :