دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
آثار جنسیس - Genesis

جنسیس

Genesis

(1967-2007)

جنسیس Genesis یکی از تاثیرگذارترین گروه‌های تاریخ موسیقی است. این گروه راک بریتانیایی کار خود را از سال ۱۹۶۷ در شهر گلدمینگ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۷ به کار خود خاتمه داد. هر عضو از گروه Genesis به تنهایی همچنان از مشاهیر معاصر موسیقی محسوب می‌شوند که هر کدام از آن‌ها توانایی اعتبار بخشیدن به هر گروه موسیقی را دارند. از مطرح‌ترین اعضای این گروه می‌توان به افرادی چون پیتر گابریل Peter Gabriel (خواننده اصلی)، استیو هکت Steve Hackett (گیتاریست)، فیل کالینز Phil Collins (درامر و خواننده)، تونی بنکس Tony Banks (کیبورد) و مایک رادرفورد Mike Rutherford (بیسیست و گیتاریست) اشاره کرد. جنسیس در ابتدا موسیقی خود را با سبک فولک آغاز کرد، اما در ادامه به سوی پراگرسیو راک و پاپ گرایش پیدا کرد.

شروع کار جنسیس چندان درخشان نبود و آلبوم ابتدایی آن‌ها یک شکست محض بود. اما با تغییراتی که در گروه حاصل شد و تغییر سبک و همچنین خلاقیت‌هایی که پیتر گابریل از خود نشان داد، ابتدا نام آن‌ها در اروپای مرکزی و سپس بریتانیا و آمریکا مطرح شد. در سال ۱۹۷۵ پیتر گابریل از این گروه جدا شد و فیل کالینز تبدیل به خواننده اصلی گروه شد. بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آثار این گروه در دنیا به فروش رسیده است؛ امری که باعث می‌شود جنسیس به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین گروه‌های تاریخ موسیقی مطرح شود. جنسیس در مجموع ۱۵ آلبوم رسمی منتشر کرده است که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رسیده است. جنسیس تا به امروز موفق به کسب جوایز پرشماری شده است و از سوی بسیاری به‌عنوان یکی از برترین گروه‌های تاریخ موسیقی یاد می‌شود. در سال ۲۰۱۰ نام Genesis وارد تالار مشاهیر راک اند رول شد

نمایش و دانلود آلبوم ها
مشاهده و دانلود آلبوم‌ها
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
play
pause
more
download
loading list
target
این‌جا محل معرفی شما است !
تبلیغات
این‌جا محل معرفی شما است !
تبلیغات
موسیقی برای زندگی بهتر
WOMTherapy.ir
در دنیای موسیقی درمانی بشنوید :
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :